איתכן ברגעים היפים של החיים

הפרשת חלה

 אז מה אני מציעה?

טקס הפרשת חלה מקורי וייחודי שנערך בצורה אחרת, מיוחדת וקלילה שתעניק לכולכן המון שמחה, תקווה, חוויה מחשמלת של חיבור לכוח הנשי והשבטי. 

מסיבת רווקות לכלה לעתיד

אם את מתכננת לערוך לחברה טובה או אפילו לעצמך מסיבת רווקות מקורית שיש בה ערך מוסף, טקס הפרשת החלה שהכנתי עבורך הוא החוויה המושלמת שהכלה צריכה רגע לפני שהיא נכנסת תחת החופה.

בין אם את/הכלה חילונית, מסורתית או דתיה – ההפעלה שפיתחתי מעניקה לכל אישה את החוויה של מסיבת רווקות שמחה ומרגשת, והכי חשוב מותאמת בדיוק לאופייה ורצונותיה של הכלה לעתיד.

שהכנתי עבורך הוא החוויה המושלמת שהכלה צריכה רגע לפני שהיא נכנסת תחת החופה.

בין אם את/הכלה חילונית, מסורתית או דתיה – ההפעלה שפיתחתי מעניקה לכל אישה את החוויה של מסיבת רווקות שמחה ומרגשת, והכי חשוב מותאמת בדיוק לאופייה ורצונותיה של הכלה לעתיד.

אז מה מחכה לכן בהפעלה הכי מטריפה ומרגשת שיש?

לכל אחת יש סיפור עולם ומלואו נפתח את הערב עם סיפור  "מפתח הלב"  סיפור  מוסר קליל שמאפיין את הערב הספציפי שלך! נעבור לטקס יהודי עתיק בנוסך עכשוי! עין אחת לא נשארת יבשה, כל הלבבות נפתחים למטרה וכולן עפות במסיבת ריקודים! יש אווירת שימחה, יש תקווה, יש אומץ למחוק דברים לא מקדמים ולהניע את הדברים החדשים תוך כדי חיזוק האמונה הפשוטה והביטחון.

הערב מתרכז ברובו סביב כלת השמחה, תכונות האופי שלה, הדברים הקטנים שמייחדים אותה, החתן לעתיד, ההורים שלה ושלו וכל נושא אחר שיגרום לכולם תחושות שעשוע והזדהות.

מתרגשות רוקדות ובוכות – טקס הפרשת חלה מרגש

לאחר שכולן ישתחררו ויכנסו לעניינים, נערוך את טקס הפרשת החלה בשיתוף מלא של כל הבנות המשתתפות במסיבה.

אנו נכין את הבצק מההתחלה עד הסוף, כולל ניפוי ולישה שלו, כאשר כל הפעילות מלווה במוסיקה קצבית שתרים את האווירה.

כשנגיע לחלק בו מפרישים חתיכה מהבצק, שזהו רגע השיא של כל הטקס המרגש, נערוך אותו בליווי מוסיקה מרגשת שתתאים לאווירה לאחר שנעמעם את האורות במקום להעצמת החוויה. 

מברכות באהבה – טקס ברכות (אופציונלי)

בנות המעוניינות בכך יוכלו לשלב גם טקס ברכות לכלה החוגגת.

חוויה לפי בחירה – פעילות מסכמת 

תוכלי לבחור את הפעילות המסכמת של הטקס החגיגי לפי האפשרויות הללו:

''סעודת אמנים''

סעודת ברכות "אמנים"– כל הבנות מתיישבות יחד ומברכות "אמן" על סוגים שונים של מזון שהכלה תביא למסיבה. כך כולן יזכו לקבל ברכות בתחומים הנוגעים להן כמו זוגיות טובה, פרנסה, פריון ועוד. נערוך יחד טקס חינה כיפי ומרגש שיכלול הנחיה שלי, וילווה במוסיקה שמחה וכיפית שיחתום את המסיבה בצורה חגיגית ומיוחדת. נערוך פעילות רוחנית עם קלפי מסרים חיוביים.

איתכן ברגעים היפים של החיים

טלפון

054-397-4957

DjHalla.com © 2023 All Rights Reserved

תפריט נגישות

Scroll to Top